photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۸_۱۴-۰۵-۵۸

شرکت مهندسی پزشکی آرطی طب در سال ۱۳۸۰ شمسی (۲۰۰۱ میلادی) توسط آقای رامین معبود فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی بالینی تأسیس گردید.

این شرکت در ابتدا با اخذ نمایندگی و واردات و فروش تجهیزات اتوماسیون بیوشیمی و معرفی دستگاههای Erba و MaxMat به بازار ، فعالیت خود را آغاز نمود . پس از مدتی خط مشی شرکت بر اساس تولید قرارگرفته و با تولید و فروش محلولهای هماتولوژی و استانداردهای فلیم فتومتر به صورت ویال آمپولی ، فعالیت خود را ادامه داد . از امتیازات این محلولها دارا بودن کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین تأییدیه آزمایشگاه مرجع سلامت و اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد .

شرکت آرطی طب به جهت ارائه محصولات در حیطه های تخصصی و همچنین در راستای ارتباط با مشتریان و مشتری مداری از سال ۱۳۸۳ بطور مستمر در نمایشگاههای تخصصی و معتبر کشور مانند : کنگره ارتقاء کیفیت ، کنگره فن آوری نوین آزمایشگاهی و ایران مد لب ، حضور فعال داشته و هم اکنون با بیش از ۶۰ نمایندگی فعال در تهران و شهرستانها در صدد توسعه طیف محصولات تولیدی و وارداتی تخصصی ، فعالیت بهینه ای را در دستور کار خود دارد .

شرکت آرطی طب به پشتوانه کادری مجرب و متخصص ، در امر فروش و خدمات پس از فروش و داشتن شم دقیق و آینده نگری کاربردی ، هر سال طی بازدید از نمایشگاههای تخصصی بین المللی به دنبال ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی خود و همچنین واردات محصولات با کیفیت مطمئن می باشد .