پخش سارینا

پخش لوازم آزمایشگاهی

پخش سارينا  ، با بيش از يك دهه تجربه ودارا بودن كادري مجرب تامين كننده كليه لوازم آزمایشگاهی از قبیل  تجهيزات،اقلام مصرفي،كيتها و همه نيازهاي آزمايشگاههاي تشخيص طبي، آزمایشگاههای شیمی دانشگاهها ومراكز تحقيقاتي كشور ميباشد.

این شرکت افتخار دارد کلیه لوازم آزمایشگاهی در تمامی زمینه ها از قبیل طبی، شیمی را با قیمتی مناسب و در اسرع وقت در دسترس متقاضیان قرار میدهد. لوازم آزمایشگاهی این شرکت از برندهای درجه یک برتر اروپایی  من جمله کشورهای آلمان و انگلیس و همچنین در جه دو از کشور چین تامین میگردند.

پخش سارینا

پخش سارينا با بيش از يك دهه تجربه ودارا بودن كادري مجرب تامين كننده كليه لوازم آزمایشگاهی از قبیل  تجهيزات،اقلام مصرفي،كيتها و همه نيازهاي آزمايشگاههاي تشخيص طبي، آزمایشگاههای شیمی دانشگاهها ومراكز تحقيقاتي كشور ميباشد.

این شرکت افتخار دارد کلیه لوازم آزمایشگاهی در تمامی زمینه ها از قبیل طبی، شیمی را با قیمتی مناسب و در اسرع وقت در دسترس متقاضیان قرار میدهد. لوازم آزمایشگاهی این شرکت از برندهای درجه یک برتر اروپایی  من جمله کشورهای آلمان و انگلیس و همچنین در جه دو از کشور چین تامین میگردند.

نوار ادرار شامل موارد زیر است

نوار ادرار شامل یک نوار می شوند که از پلاستیک یا کاغذ در پهنایی در حدود 5 میلی متر ساخته شده اند ، به نحوی که نوار های پلاستیکی دارای پد هایی می باشند و با مواد شیمیایی باردار شده که با ترکیبات حاضر در ادرار واکنش نشان داده و رنگ مشخصی را ایجاد می کنند . در رابطه با نوار های کاغذی واکنش دهنده ها به طور مستقیم به داخل کاغذ جذب می شوند . نوار های کاغذی اغلب اوقات مخصوص ایجاد واکنش با معرف خاصی هستند ( به عنوان مثال برای اندازه گیری میزان pH ) ، در حالی که نوار های دارای پد اجازه به مشخص سازی چندین فاکتور به صورت هم زمان می دهند .

نوار ادرار هایی وجود دارد که برای اهداف خاصی به کار گرفته می شوند ، نظیر نوار های کمی که تنها مشخص می کنند که نمونه مثبت یا منفی است ، یا نوار های نیمه کمی که آن دسته از نوار هایی هستند که علاوه بر فراهم سازی یک واکنش منفی و مثبت هم چنین تخمینی از نتیجه ی کمی را به دست می دهند ، در این عامل دوم واکنش های رنگی تقریبا در تناسب با غلظت ماده ی تست شونده در نمونه قرار دارند . قرائت نتایج به دست آمده توسط مقایسه ی رنگ پد ها با مقیاس رنگی مشخص شده توسط کارخانه صورت می گیرد ، بنابراین نیاز به تجهیزات اضافی نیست .

این نوع از آنالیز در کنترل و نظارت بر بیماران دیابتی بسیار مرسوم می باشد . زمان صرف شده برای ظاهر شدن نتایج تست بر روی نوار اردار ممکن است از چند دقیقه بعد از غوطه ور سازی نوار درون ادرار تا 30 دقیقه ( بستگی به برند محصول استفاده شده دارد ) فرق کند .

ارقام نیمه کمی معمولا در قالب : کم ، 1+, 2+, 3+ و 4+ گزارش می شوند ، گرچه این تست ها را می توان به صورت میلی گرم به ازای هر دسی لیتر نیز تخمین زد . دستگاه هایی که به شکل خودکار نوار های تست را می خوانند نیز با استفاده از واحد هایی از سیستم بین المللی واحد ها ، نتایج را به دست می دهند .

لوازم آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاهی سارينا ،  با بيش از يك دهه تجربه ودارا بودن كادري مجرب تامين كننده كليه لوازم آزمایشگاهی از قبیل  تجهيزات،اقلام مصرفي،كيتها و همه نيازهاي آزمايشگاههاي تشخيص طبي، آزمایشگاههای شیمی دانشگاهها ومراكز تحقيقاتي كشور ميباشد.

این شرکت افتخار دارد کلیه لوازم آزمایشگاهی در تمامی زمینه ها از قبیل طبی، شیمی را با قیمتی مناسب و در اسرع وقت در دسترس متقاضیان قرار میدهد. لوازم آزمایشگاهی این شرکت از برندهای درجه یک برتر اروپایی  من جمله کشورهای آلمان و انگلیس و همچنین در جه دو از کشور چین تامین میگردند.

لوازم آزمایشگاهی تجهیزات آزمایشگاهی، سارینا لب نماینده پخش لوازم آزمایشگاهی،  سل کانتر، نوار ادرار ، آنالیزور هماتولوژی و تمام تجهیزات و لوازم مصرفی آزمایشگاههای پزشکی

لوازم آزمایشگاهی تجهیزات آزمایشگاهی، نوار ادرار، پخش و توزیع کننده لوازم آزمایشگاهی پزشکی در ایران

لوازم آزمایشگاهی تجهیزات آزمایشگاهی، سل کانتر: سل کانتر گزارش سریع و دقیقی از اصلی‏ترین پارامترهای خون تهیه می کند، به نحوی که نمونه های غیر طبیعی از نمونه های طبیعی تفکیک گردیده و جهت انجام بررسی های بیشتر آنها از روش های متداول دیگر کمک گرفته می شود.

(لوازم آزمایشگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی) آنالیزور هماتولوژی:آنالیزور هماتولوژی دستگاهی است که به وسیله ی آن پارامتر های کمی خون را اندازه گیری می کنند. کاربرد این دستگاه در آزمایشگاههای پزشکی می باشد.

(لوازم آزمایشگاهی) یک نوار ادرار:  یک ابزار تشخیصی پایه می باشد که به منظور تعیین تغییرات پاتولوژی در ادرار بیمار در بررسی استاندارد ادرار به کار گرفته می شود .

(لوازم آزمایشگاهی، تجهیزات آزمایشگاهییک نوار ادرار استاندارد ممکن است از حداکثر 10 عدد معرف یا پد شیمیایی مختلف تشکیل شده باشد که در هنگام غوطه ور شدن در نمونه ی ادرار و سپس به بیرون آوردن از آن ، واکنش نشان می دهد ( تغییر رنگ می دهد ) .

(لوازم آزمایشگاهی) تست نوار ادرار اغلب اوقات 60 تا 120 ثانیه بعد از غوطه ور شدن خوانده می شود ، گرچه تست های خاصی نیاز به مدت زمان بیشتری دارند .

تست معمول ادرار در نوار ادرار  چند پارامتری اولین گام در تشخیص طیف وسیعی از بیماری ها می باشد .

(لوازم آزمایشگاهی) این آنالیز شامل تست برای بررسی حضور پروتئین ، گلوکز ، کتون ها ، هماگلوبین ، بیلی روبین ، اورو بیلینوژن ، استون ، نیتریت و لکوسیت ها و هم چنین تست pH و گرانش خاص یا به منظور تست عفونت توسط پاتوژن های متفاوت می شود .

لوازم آزمایشگاهی

نوار ادرار شامل موارد زیر است

لوازم آزمایشگاهی، نوار ادرار شامل یک نوار می شوند که از پلاستیک یا کاغذ در پهنایی در حدود 5 میلی متر ساخته شده اند ، به نحوی که نوار های پلاستیکی دارای پد هایی می باشند و با مواد شیمیایی باردار شده که با ترکیبات حاضر در ادرار واکنش نشان داده و رنگ مشخصی را ایجاد می کنند.

لوازم آزمایشگاهی، در رابطه با نوار های کاغذی واکنش دهنده ها به طور مستقیم به داخل کاغذ جذب می شوند . نوار های کاغذی اغلب اوقات مخصوص ایجاد واکنش با معرف خاصی هستند ( به عنوان مثال برای اندازه گیری میزان pH ) ، در حالی که نوار های دارای پد اجازه به مشخص سازی چندین فاکتور به صورت هم زمان می دهند .

نوار ادرار هایی وجود دارد که برای اهداف خاصی به کار گرفته می شوند ، نظیر نوار های کمی که تنها مشخص می کنند که نمونه مثبت یا منفی است ، یا نوار های نیمه کمی که آن دسته از نوار هایی هستند که علاوه بر فراهم سازی یک واکنش منفی و مثبت هم چنین تخمینی از نتیجه ی کمی را به دست می دهند.

در این عامل دوم واکنش های رنگی تقریبا در تناسب با غلظت ماده ی تست شونده در نمونه قرار دارند . قرائت نتایج به دست آمده توسط مقایسه ی رنگ پد ها با مقیاس رنگی مشخص شده توسط کارخانه صورت می گیرد ، بنابراین نیاز به تجهیزات اضافی نیست .

(لوازم آزمایشگاهی) این نوع از آنالیز در کنترل و نظارت بر بیماران دیابتی بسیار مرسوم می باشد . زمان صرف شده برای ظاهر شدن نتایج تست بر روی نوار اردار ممکن است از چند دقیقه بعد از غوطه ور سازی نوار درون ادرار تا 30 دقیقه ( بستگی به برند محصول استفاده شده دارد ) فرق کند .

(لوازم آزمایشگاهی) ارقام نیمه کمی معمولا در قالب : کم ، 1+, 2+, 3+ و 4+ گزارش می شوند ، گرچه این تست ها را می توان به صورت میلی گرم به ازای هر دسی لیتر نیز تخمین زد . دستگاه هایی که به شکل خودکار نوار های تست را می خوانند نیز با استفاده از واحد هایی از سیستم بین المللی واحد ها ، نتایج را به دست می دهند .